| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre casatoriile intre homosexuali si lesbiene?

11 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Eu sunt de acord.Fiecare cum ii place.

| Dreamer a răspuns:

Mai eu unul n-am nimic de impartit cu nici-o tabara. Pe lesbiene le inteleg, pe homosexuali absolut deloc, adica nu inteleg tu, ca barbat sa nu fi atras de formele si delicatetea unei femei...este al naibii de ciudat straight face.
Casatoriile mi se par deja prea mult, de parca guvernele instiga lumea la prostie...Repet, nu am nimic cu ei, nu cred ca trebuie sa-i judecam sau condamnam (pentru asta au parintii care i-au crescut, sau rude), dar in nici-un caz sa-i incurajam prin legalizarea casatoriilor.
PS: Gandeste-te cum ar fi sa te plimbi cu, copilul tau prin parc si acesta sa vada doi barbati sarutandu-se...nu cred ca ti-ai dori asa ceva pentru el/ea. In concluzie legalizarea casatoriilor intre gay/ lesbi ar putea degenera pana la intoxifierea copiilor nostri.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Fiecare cu cel doare, cine suntem noi sa-i judecam pe ei!

| myhaelamar86 a răspuns:

Daca e o casatorie intre un homosexual si o lesbiana, nu am nimic impotriva

| DeEa9904 a răspuns:

Eu una nu sunt de acord cu aceste casatorii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma intreb ce o sa gandeasca bietu copil cand va fi batjocorit din cauza ca familia lui nu este normala?thinking

| Monica_7453 a răspuns:

Scarbos :-s

| foca_3903 a răspuns:

Heterosexualii fug de casatorie[cee domle pentru. o hartie] iar homosexualii se bat pentru acest drept... pentru ce? doar ca sa fie recunoscuti de societate ca si cuplu habar nu am.
Nu sint de acord cu legalizarea casatoriilor gay.

| pattyioana a răspuns:

Ce pot sa spun, sunt interesantelaughing.

| pattyioana a răspuns:

Ce pot sa spun, sunt interesantelaughing. casa de piatra pentru ei. laughing

| Anonimus_6253 a răspuns:

Pff.Sunt si ei oameni si daca asa i-a lasat Dumnezeu, nu e vina lor. Eu una sunt de acord!