| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cerata din monica columbeanu si oana zavoranu? cum a pus-o oana pe monica la punnct laughingnikiodata nu mai placut monica...si sunt sigura ca s-a casatorit cu iri pentru bani... a mai facut si o fetita...acum isi "tuneaza" mama. o taranca pe care a dus-o la masaje.saloane.

Răspuns Câştigător
| cristina_6456 a răspuns:

Imi place de oana si ma bucur ca a pus-o la punct pe monica care tot tot timpu e cu nasul pe sus si la 16 ani facea filme porno am vazut la tv o arata film cu ea si acum se da mare doaminea are aere de vedeta era vasiamar de capu ei daca nu sensura iri cu ea logic ca pentru bani s-a casatorit cu el ca alceva...

14 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Mai importanta este parerea lui Iri, dar probabil el stie mai mult decat atat. Mi s-a parut intotdeauna ceva patologic faptul ca adolescentele visau sa repete destinul si strategia Monicai pentru a se considera realizate in viata. Mira

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Emisiunea trebuia sa se numeasca "mahala in direct ", asta a fost de fapt.Sincer am o parere proasta despre amandoua.

| Flav a răspuns:

Cum sa-ti zic, asta-i circ ieftin.Cine sunt Monica si Oana Zavoranu de sa merite sa ma uit ce se petrece cu viata lor? Au castigat vreun Nobel? Au facut ceva pentru. binele civilizatiei? Zi-mi cateva lucruri de respectat macar la ele! Noi suntem cei ce le mediatizam, si daca le vom urmari si acorda atentie, televizoarele n-o sa scape prea curand de ele, precum si ele se vor crede niste dive intelepte

| ioanaa a răspuns:

Oana e o mahalagioaica si Monica a stiut sa profite de situatie. Treaba lor ce fac, dar mi se par de prost gust aceste scandaluri.

| SimpleSergio a răspuns:

Da am vazut si eu videoclipul recent. Mi-a placut de Oana ca a fost spontana...in toate acuzatiile aduse monicai si ca a stiut ce sa zica.cat despre monica...vai si amar straight face mai mult de 13 ani nu-i dau. iar din punct de vedere al culturii si al limbajului.sta mai prost ca becali. Spuneti-mi monica impreuna cu mama ei...erau si ele ciobane inainte? Apropo de "cioban".se poate folosi si la feminin?laughing Iertati-ma daca am gresit.ati inteles ideea! O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii, cu aceste doua palavragioaicehappy... mi -am adus aminte de un banc.
Intr-un lift se intalnesc doua c**ve
Una din ele:fa da ce miroase a p*** aici
Cealalta... taci fa proasto ca am deschis eu gura.
Uite asa si cu mony si zavoranca...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Vor să iasă în evidență dar fără valoare.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine sunt astea? Sunt din Brasov? Ce carti au scris? Sau sunt de prin evul mediu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar cine sunt astea doua?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@constantaproca-eu nici macar nu m-am obosit sa-mi fac o parere despre ele. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. cred ca da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie de oana imi place ca e directa spune in fata ce gandeste, chiar daca cateodata exagereaza, iar in legatura cu scandalul, daca a fost pe bune bine i-a mai facut monicai, poate ii mai sar fitele alea care le are in cap.Monica e pupata in fund peste tot pe unde merge si e tratata ca o printesa ca draga doamne are sot cu bani, dar de fapt acei oameni nu-si dau seama cat de lipsita de valoare este aceasta fata, care de fapt nu face nimic concret.

| danielrazvan a răspuns:

Crezi ca mai merita vreun raspuns sau o parere? la genuri de femei ca cele,, expuse in inrtebarea de mai sus? niciodata... daca in romania nu se inventa revolutia, sau nu exista, amandoua erau acum,,, muncitoare in fabrica... fara sa pupe saloane de masaj sau...palate de cristal. si masini de lux... si nimeni nu le-ar fi cunoscut... ca de fapt tot niste despuiate si mahalagioace raman... numai bine va doresc!

| alexutza_7315 a răspuns:

Da o fost misto circul ala laughing