| Cathy_5203 a întrebat:

Ce parere aveti despre citirea gandurilor? Ati vrea sa aveti o asemenea putere? Exista un site online care sa-mi explice detaliat cum sa exersez ca sa citesc gadurile oamenilor sau limbajul corpului? Mai pe scurt, as vrea 2 link-uri:unul care sa-mi arate cum sa exersez citirea gandurilor si unul care sa-mi explice ce este limbajul corpului.Multumesc!

8 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Nu se pot citii gandurile altora. Revin-o la realitate.

| Piticaaa a răspuns:

Citirea gandurilor? Eu credeam ca este doar fictiune.straight face

| Miяu a răspuns:

Ar fii fruuumos :X As vrea...

Pacat ca nu exista, cum a spus si @Piticaaa, este doar fictiune.

http://www.sfatulmedicului.ro/......pului_1253 Nu e chiar ce ai vrut tu...

| Ada_9046 a răspuns:

Multumesc pentru funda! big grin

| YTwatchdog a răspuns:

Eu as vrea sa am aceasta putere, doar ca sa vad daca prietena mea ma iubeste cu adevarat, daca da o sa-i fac un cado' frumos. Daca nu ai up capu' pentru ca m-ia rupt inima.Limbajul corpului meu ati zice "Latru... Da musc!"

| florin_7920 a răspuns:

Un om care lucrează în echipe va ştide cele mai multe ori să-ţi răspundă, şi va ştii şi cam ce ghindeşti, acest lucru l-am deprins în cei 10 ani în care lucrez în domeniu meu, în timp vei face şi asta.

| max_4494 a răspuns:

Daca ar exista cu adevarat cineva care sa poata citi gandurile, probabil acel cineva ar stapani planeta.Ca exista oameni care pot intui anumite stari prontr-o analiza completa a modului cum ne exteriorizam, asta este altceva.Eu unul nu mi-as dori o asemenea putere.Ar fi prea periculos si chiar nu vreau sa stiu ce gandesc cei din jurul meu.Dezamagirile s-ar tine lant, te asigur, si cred ca in final am ramane singuri.