| Prigatdevisine a întrebat:

Ce parere aveti despre Desenele Animate?

Răspuns Câştigător
| inuca97 a răspuns:

Iubesc desenele animate inca din copilarie. oamenii cale le fac sunt geniali, pentru ca este o munca incredibila si ne aduc atit de multa fericire copiilor cit si celor maturi.Eu de exemplu as prefera sa privesc un film in desen animat decit un film real.Acesta ma face sa visez, ma indeparteaza de la lumea reala, si ma duce intr-o lume de basm si foarte frumoasa.
Sper ca si tu crezi la fel:*

10 răspunsuri:
| OanaVlad a răspuns:

Pai... Le ador rolling on the floor) Cam mare pentru ele dar... i will be forever young laughing

| viotedy a răspuns:

Depinde- sunt si faine sunt si caricaturi

| Andeuta a răspuns:

Desenele sunt agreate la orice varsta, sunt super! si ofera ceva din inocenta pe care toti o pierd odata cu trecerea timpului.

| Horia1313 a răspuns:

Mai merg inca si la 14 ani..depinde de persoanalaughing

| IoanaSorina a răspuns:

Imi plac foarte mult mai ales ca imi aduce aminte de copilarie; x Acum in loc de desenele animate sunt tot meme-uri si trollface straight face Tot timpul ma uitam la desene cand vedeam de la gradinita cu verisiorii

| Patry908 a răspuns:

Depinde. Ador desenele animate care mi-au marcat copilaria (Tom & Jerry, Jhonny Bravo, Dexter, Fetitele Powerpaff-nu stiu daca am scris binebig grin-, Curaj caine fricos...etc etc a si Scooby Doo evident). Astea sunt faine si ma uit si acum cand am ocazia dar in ultimul timp sunt doar porcarii pe canalele de desene animate...

| xxDayanaxx a răspuns (pentru Patry908):

Ai dreptate ..acu sunt numai cu bataie straight face

| Barbie69 a răspuns:

Te poti uita cat vrei atata timp cat iti plac.alte persoane se uita si la 30 de ani.nu vad ceva rau in a te uita la desene intr-o varsta mai inaintata.mie una imi placlaughing

| NightBadDreams a răspuns:

Depinde la ce te referi prin "desene animate". De exemplu daca te uiti la Anime nu e mare chestie pentru ca sunt fooooarte multi care se uita {printre care si eu big grin} si chiar si la desenele animate... unele sunt ok... big grin deci sunt ok

| xxDayanaxx a răspuns:

Foarte frumoase. Subt pentru toate varstele... mie imi plac foarte mult
Pwp kiss