| cornel a întrebat:

Ce parere aveti despre emisiunea 'In puii mei'?hee hee. mi se pare o emisiune amuzantahappy

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu-mi place, cu toate ca sunt o persoana cu simtul umorului. Mi-se pare prea grotesca!

| Cσσкiє a răspuns:

Şi mie, îţi ridică moralul şi i - au ales bine pe ăia, sunt aşa trăzniţi!hee hee.

| Skylerx a răspuns:

Mi se pare ca face multe glume de prost gust si nu imi prea place asa de mult. Ce au facut bietii oameni ca sa faca altii barfe lor?

Răspuns utilizator avertizat
| AdiSR a răspuns:

Nu are hazul care il avea mondenii anul trecut!

| Ela_PuRpLe a răspuns:

E una din emisiunile mele preferate si o urmaresc in fiecare sambata. E o emisiune amuzanta, si cel mai mult imi place cum interpreteaza Mihai Bendeac chiar daca uneori exagereaza asa putin.

| Kagomitza a răspuns:

Mie mi se pare ca face glume de prost gust si nu comedie de calitate.

| KimY a răspuns:

Mie chiar imi plac, sunt foarte amuzanti mai ales cand il vad si pe Fernando mor de ras rolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partea cu Fernando face toţi banii.

| adryanna_7314 a răspuns:

Si mie imi place.in general imi plac emisiunile de genul asta.