| cornel a întrebat:

Ce parere aveti despre emisiunea Romania te iubesc?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o emisiune realistă. Îmi place.
Pa, pa.

| cretzufinish a răspuns:

Documentare superbe create de redactori de exceptie. Nu ratez nicio emisiune. happy

| Kitty a răspuns:

Este destul de realista.

| Carlaaa a răspuns:

Este o emisiune de tip documentar, care dupa parerea mea, este una foarte educativa. Este o emisiune la adresa careia nu are nimeni dreptul sa comenteze, deoarece spune purul adevar, desi acesta de cele mai multe ori doare.
Este o emisiune care merita vazuta!

| 1235678907452352 a răspuns:

Noi nu stim decat sa ne criticam dar pentru ce?!
unora le intra pe o ureche si le iese pe cealaltahappy
chiar azi am vazut o baba care arunca gunoiul intr-o gradina care e de vanzare [adica nu e a nimanui]happysi tot babele se iau de cei mai mici[adolescentii] ca polueaza. si am strigat dupa ea : Hey taty nu iti e rusine?!

| bubblesx a răspuns:

Ne pune in "valoare"happy!

| bubblesx a răspuns:

Adica arata numai partea urata a romanieihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o parere buna deoarece ne arata ce se intampla in tara noastra de c*****

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma enerveaza la culme, nu emisiunea in principiu, dar ma ia cu ciuda cand aud/vad ce s eintampla in tara astano talking

| mariomario a răspuns:

Mi se pare o emisiune foarte bune pentru ca scoate in evidenta erorile pe care le face statu, greselile pe care le facem si altele