| Cretzule a întrebat:

Ce parere aveti despre femeile intretinute?
Eu le urasc!

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ma intereseaza, nu ma intersectez cu ele, nu avem aceleasi idealuri, aceleasi vise, nici macar nu traim in aceeasi lume.

mira
| mira a răspuns:

Ura nu onoreaza pe nimeni.

| Flav a răspuns:

Vrei sa-mi strici seara?

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Bravo lor.

| Cryssy a răspuns:

Pff. Nu aş suporta niciodată să mă întreţină cineva. Nu pot spune că le urăsc, nu am nimic cu ele, dar nu am nici o părere prea bună...

| Cretzule explică:

@NoNNamE nu prea exista asa ceva.

| Denisse_8813 a răspuns:

Aceasta intrebare are vreo legatura cu intrebarea Alllinnei vis-a-vis de barbatii intretinuti cumva? thinking
In fine...aceeasi parere: Parazite, dependente, lipsite de caracter si incapabile de altceva decat sa suga...sangele "sponsorului"! big grin

| alexdop21 a răspuns:

Toate femeile sunt intretinute, fie ele cu bani, fie cu iubire, fie cu niste cuvinte sau chiar cu bataia (cu toate ca nu recomand). Alea care sunt intretinute cu bani eu unu le consider niste femei destepte dar un pic cam usuratice, dar daca as putea sa ma pun il locul lor si eu as face la fel...cred!

| Summer Memories a răspuns:

N-am nici o parere.Fiecare traieste cum poate laughing.

Totusi eu zic ca exista si barbati intretinuti happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da despre BARBATZII intretzinutzi?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta apropo de intrebarea de dimineata "ce parere aveti de barbatii intretinuti". Well, traiesc si ele pentru fericirea celui care le intretine devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@pksurvivor
nu exista?
Sunt o gramada! Stiu o gramada! Dar uite iti dau exemplu monden: MAdonna si gigolo ala tanar!happy si nu e sg.
Exista. nu numai femeile sunt "panarame"
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai baietel, ce ai tu cu unele dintre noi ca ne iubesc barbatii si nu ne lasa sa muncim? daca nu am fi noi femeile ce te-ai face? esti stingaci sau dreptaci?

| psihox a răspuns:

Ar putea sa munceasca in locuinta. Diferite munci, asta depinde de fiecare femeie sau sotul o cearta zdravan.

| valuj a răspuns:

Fratioarelaughing tu esti misogin! personal nu cred ca exista altfel de femeibig grin.( sa vezi acum ce or sa sara astia p minehee hee )

| Silviu2010 a răspuns:

Femeile (prea) intretinute, in mareparte au gesturi in cap. Se cred prea frumoase/perfecte, e cam greu cu ele!
Dar insa nu toate sunt asa! Iti poti da seama caracterul ei, vazand cu cine umbla!