| Essence a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care poarta ochelari?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| andrei57 a răspuns:

Sunt super sexybatting eyelashes au ceva iesit din comun fata de restulwinking

7 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Ca are probleme de vedere? pa

| Amy a răspuns:

Nu am nimic cu ele.sunt mai chic.winking

| Mizukiii a răspuns:

Cum adica?
Sunt fete normalehappy.
Nu vad de ce le-as vedea diferit
Ba din potriva. Unora le sta chiar foarte bine. Acuma depinde si modelu. Sa nu fie ala de pe vremea lu` bunica
Da in rest chiar imi plachappy

| weeds a răspuns:

Adica despre mine? Ce parere crezi ca as putea avea, cel mai des, cu siguranta?

| Sageal a răspuns:

Mie imi placbatting eyelashes mai ales daca sunt un model la moda si nu ochelari gen bunica laughing

| Agapimu a răspuns:

De sore? sau de care?

| yoGabriela a răspuns:

Mie sincer chiar imi plac, dar acum depinde si ce fel de ochelari(sa nu arati ca o tocilara), mi se par foarte la moda.Sincer as vrea sa port ochelai chiar daca vederea mea e buna, asa sunt eu mai ciudatalaughing