| iliteo a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul avatar? l-a vazut cineva?

Răspuns Câştigător
| Pho3nix a răspuns:

Da, sigur. Era de asteptat. Acuma majoritatea vor incepe cu replici ''e un film de rahat, panarama de film, e varza''. Si voi ati intrat in clubul ''avatar hatters''?

Eu l-am vazut si mi se pare frumos. Aduce ceva nou. Tema filmului mi se pare interesanta. E si 3D, efectele speciale sunt foarte tari si acea planeta este incredibila. happy
A avut incasari uriase. 2, 64 MILIARDE $.
Cred ca e filmul cu cele mai mari incasari din istorie.

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da.Foarte slab.Acum ma astept la o avalansa de film in genul "Avatar"winking

| Ea12345 a răspuns:

Eu l-am vazut. Mi se pare bun, dar nu cel mai bun pe care l-am urmarit.Imi place modul in care James Cameron a imbinta fanatsticul, cu natura, cu razboiul si cu dragostea...Ideea e oricum superba.

| madalicious a răspuns:

Da, l-am vazut si mi se pare o prostie. Poate a avut cele mai mari incasari, dar am citit ca in SUA a fost detronat de un film cu buget redus. Halal film. oh go on

| monyk a răspuns:

Buna,
Un film exceptional, cu efecte impresionante! Merita vazut (parerea mea personala)! Nu l-am vazut in 3D;

| LoryM22 a răspuns:

Da, sincer este o productie interesanta si efectele au fost super mai ales vazut 3D, insa sunt pareri pros si contra insa eu cred ca a meritat sa-l vad si oricum are si o tema interesanta cel putin eu am invatat cate ceva din film (iubeste natura, ocroteste mediul in care traiesti, nu conteza cum arata o persoana, judec-o dupa fapte nu infatisare, respecta ce e al altuia, iubirea adevarata daca o descoperi cu adevarat ti-ai da si viata pentru a ramane cu persoana iubita) cum a fost el, uite-te la ultima parte cand sunt la copac toti se roga si au o legatura puternica intre ei Neytiri il saruta pe Jack si apoi moare iar sufletul lui se baga in avatar, interesant il recomand.

| Etelca a răspuns:

Nu l-am vazut

| T!mea a răspuns:

Mie nu imi place filmul

| lucib a răspuns:

Foarte interesant...

| Just kidding a răspuns:

Mie mi-a placut la nebunieeeeee love struck tot la el

| RoxiutzaRux a răspuns:

Nu mi se pare interesant

| Loloz a răspuns:

Eu l-am vazut da nu mi se pare nu stiu ce mare minune de fapt mie mi se pare ca e chiar naspa si chiar nu merita sa cheltuiasca atatia banioh go on.

| o fetitZa dulCeE :X a răspuns:

BUna, eu m-am uitat doar la inceput si nu mi s-a parut cine stie ce. Adica mie nu imi place happy

| byank_9178 a răspuns:

Da e super i-mi lake ft mult

| wanna_7811 a răspuns:

Mie una mi-a placut. e interesant.La inceput mi s-a parut cam plictisitor dar apoi a fost super.Intr-adevar poate nu e cel mai frumos pe care l-am vazut dar e unul dintre elewinking

| adryano_1099 a răspuns:

Hmmm toti sp ca e un film super nu stiu ce mie nu mi s-a parut cine site c chiar destul d slabwinkingwinkinghappy