| PureMadnesS a întrebat:

Ce parere aveti despre Mihai Bendeac?:X

6 răspunsuri:
| REDSQ a răspuns:

Fernando, Piersic, Telecomandatii, Vanghelie, Perversu' de pe Tg. Ocna. toate personajele acestea au un anume stil si atrag o anume simpatie (chiar daca unele din ele sunt enervante la un moment dat, acest lucru face parte din show)

| ytalyanu a răspuns:

Este bestial, pe bune

| Ðida a răspuns:

Pai, inainte imi placea [cand era pe prima] dar de cand a aparut la antena 1 a devenit prea comercial...adica, nu mai e chiar asa simpatic.

| Rucky a răspuns:

Cel mai tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie chiar imi place tipul... e simpatic dar uneori e cam enervant
Adica de cand s-a transferat la Antena pe blog scrie mai mult despre pitipoance se despre cat de nasoala e Romania...
Atunci cand era la Prima scria numai chestii amuzante
Se adevereste zicala mea : "Badea dauneaza GRAV sanatatii"

| Paulla_1258 a răspuns:

E tare. Mie imi place de el.Si unele roluri le joaca binesmug