| ChipsuriLays a întrebat:

Ce parere aveti despre numele "Alexia"?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este un nume frumos, trebuie și posesoarea să fie pe măsură.
Pa, pa.

| Lynna a răspuns:

Buna.
Mie intotdeauna mi-a placut numele acesta, chiar mi-as fi dorit sa ma numesc asa ( numele meu e Alina).

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Mi-e să fiu sinceră, îmi place.
O zi bună îți doresc!

| ChipsuriLays explică (pentru LeMousiqe):

Asa ma numesc eu
Ms:* la fel!

| LeMousiqe a răspuns (pentru LeMousiqe):

Bună!
Ai un nume frumos și trebuie sa-l prețuiești, nu toți avem numele acesta minunat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Este un nume foarte frumos, dacă voi naşte fetiţă, exact aşa îi voi pune numele.
Te pup!

| Beautifullady189 a răspuns:

Buna! Si eu sunt o "Alexia" happy...
Dupa mine numele este foarte dragut, frumos insa daca este asa si noi trebuie sa fim pe masurawinking
P.S. un mic sfat daca vrei ...inseamna(se traduce) protector al oamenilor,al barbatilor,cel care isi apara poporul,ajutorbatting eyelashes
Totusi daca te intereseaza si ceea ce cred majoritatea oameniloor despre el: este asa, mai toti zic ca este in primul rand frumos, puternic, destept si vesel, iar cu putina putina parte este mai mica categoria sofisticat si inventiv...desi mie mi se pare asa inventiv...acum e parerea ta!
O zi buna iti doresc in continuare :*

| Mari2104 a răspuns:

Dupa mine e un nume dragut.
Mie imi place.happy

| angel010angel a răspuns:

Frumos nume