| Lavi15 a întrebat:

Ce parere aveti despre numele Lavinia?:dhappy

Răspuns Câştigător
| sensa a răspuns:

Fiecare nume e frumos.mai important e cat de frumoasa e pers care poarta numelehappy

9 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
draguta numehappy

| ICanSeeAll a răspuns:

Mie imi place. E mai special.

| Smiley a răspuns:

Este dragutzlove struck

| Razvan03Andrei a răspuns:

Este un nume foarte frumos si te poti uita pe internet mai multe despre numele tau, precum ce semnifica sau te poti distra pronuntandu-l in alte limbi!

| Mamicaaa a răspuns:

Este dragut si poti gasi foarte foarte multe porecle happybig grin de ex lavi laughingnu imi vine nimic in minte ...PWP☻♥

| JustForU a răspuns:

Super dragut nume!

| AnDyAnDy13 a răspuns:

Frumos. Funda?:X

| HalloweenPumpkin a răspuns:

Da chiar foarte apropo si pe mine ma cheama lavinia

| Dudus a răspuns:

Mie una sincera sa fiu imi place ca si nume. Mi se pare ca inspira gingasie si rafinament.