| Stefan_Cosmyn_1999 a întrebat:

Ce parere aveti despre o tigară electronica? FUNDAA big grin

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Toti fumatorii pe care ii stiu au inceput sa fumeze mai mult dupa ce s au apucat de tigara electronica

| OnuOnulică a răspuns:

Salut

Presupun că e mai accesibilă de cât una normală.Cu cât mai puțini bani cu atât mai bine.

Însă, nu recomand fumatul din simplu motiv că nu îți face bine.

| neutrino a răspuns:

O inselatorie care are totusi succes.

| gelu1970 a răspuns:

Te minti singur. in plus, trebuie sa platesti in continuare. daca vrei sa te lasi de fumat trebuie sa iti impui ca nu mai fumezi. atata timp cat nu esti capabil sa o faci mai bine continua cu tutunul.
omoara incet dar e mai ieftin.

| Mariusflo a răspuns:

Tigarile electronice sunt produse concepute sa functioneze cu nicotina sau alte substante sub forma de vapori.
Din pacate tigarile electronice nu au fost testate suficient de cand au aparut, deoarece nu fac parte din aceeasi categorie ca si tigarile reale. totusi in ultima perioada de timp s-a demonstrat ca tigarile electronice sunt toxice si cancerigene prin substantele pe care la contine aburul acestora.

| MozZatY a răspuns:

Nu se merita! O gramada de bani, plus rezerve... nu ai niciun efect, am cativa prieteni care si-au cumparat, am tras si eu din ea si e naspa, plus ca nu-ti ofera nicio satisfactie. Toti prietenii mei care le au tot nu au renuntat la tigari. Asta tine de vointa, nu sa te pacalesti singur

| Grasshoper a răspuns:

E mai buna ca tigar normala d.p.d.v. al sanatatii dar nu stiu daca e mai buna ca pret!