| BeyondTheMusic a întrebat:

Ce părere aveţi despre oamenii care scuipă pe stradă?

24 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Asa educatie au primit in familie, proasta crestere.

| Zenithf a răspuns:

Sunt foarte bine educati si plini de consideratie pentru ceilalti trecatori. Si cei care si fumeaza si arunca chistoace si mai si, adevarate comori! happy

assiris
| assiris a răspuns:

Prosti, idioti, nesimtiti si INCONSTIENTI pentru ca pot raspandi boli

| Lynna a răspuns:

Oameni meeducati. Ce poti sa le ceri?

| BiuL a răspuns:

Sunt nesimtiti si le lipsesc cei 7 de acasa.

| TheStory a răspuns:

Si ce daca scuipa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Lipsa celor 7 ani de acasă îşi spune cuvântul, ce să mai!
Ţine de educaţia primită de acasă.
Copiii sunt oglinda părinţiilor, cum e părintele aşa-i şi copilul, dacă părintele face aşa, aşa se formează şi copilul.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh, pe stradă ca pe stradă, dar unii scuipă prin marketuri. laughing Sau dacă mergi la un meci de fotbal, mereu vei fi scuipat ori cu flegmă ori cu seminţe în cap de ăia care stau în spatele tău.

Ăsta e prototipul românului modern din zilele noastre, n-ai ce să-i faci. Manele, mici, bere, seminţe, flegme, piţipoance, etc.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Parerea mea: Ei scuipa pentru ca au flegma in gat laughing
Totusi ar trebuie macar sa scuipe in servetel sau la gunoi.

| Chronicles a răspuns:

Ce părere poate avea cineva despre acest gest al lor? Normal, de dezgust şi nesimţire faţă de aceia care nu au învăţat încă bunele manieri.

| elisa820 a răspuns:

Oameni nepoliticosi care nu au cei 7 ani de acasa din cauza parintilor care nu au stiut sa isi educa copiii.

| Papillon09 a răspuns:

Dezgustator! Acei oameni nu numai ca iti provoaca o parere proasta despre ei dar si de dezgust, este groaznic sa vezi oameni care scuipa. straight face

| FuriousMadalin96 a răspuns:

Poate unii au tic, unii scuipa de la tigari, iar eu scuip doar cand sunt dezgustat de unii, de cei care claxoneaza pe trecerea de pietoni, le dau o flegma sa exprim ce simtlaughing ori cum, e de prost gust sa scuipi in fata oamenilor.

| KenVyQ a răspuns:

In primul rand lipsa celor 7 ani de acasa provoaca asemenea marlanii si al doilea lucru este grija parintilor.Pe scurt sunt copii fara soarta si destin.

| IngerPazitorr a răspuns:

Sincera sa fiu, astia care scuipa nu stiu cum sa se poarte. De exemplu, am vazut prin parc o fetita care nu avea mai mult de 4/5 ani si scuipa in copii dar nu era tiganca.Parintii ei erau pe langa ea si nu ii ziceau nimic.

| HeiligKreuz a răspuns:

Majoritate sunt rromi.La ce sa te astepti de la ei?

| ByaBii a răspuns:

Mie se pare ca sunt nesimtiti si le lipsesc cei 7 ani de acasa, dar pe langa asta arata ca niste ratati prin faptul ca scuipa.

Răspuns utilizator avertizat
| REDNEK a răspuns:

Salbatici.

| Miksha a răspuns:

Nu sunt educati (daca cu gura aia isi pupa mama...)

| marius_4235 a răspuns:

Nu ai ce face, sunt tigani prosti

| RoMen12 a răspuns:

Nesimtiti fara respect...

| rawrr0miruna a răspuns:

Sunt scarbosi. Nu suntem facuti pentru a-i suporta, dar nu poti sa-i educi.oh go on

| Diaconescu_Mihaela_1984 a răspuns:

Acei oameni sunt nepoliticosi