| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce părere aveți despre Pariurile Sportive?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pierdere de bani, doar sa fi mers in viitor si sa cunosti toate miscarile, te intorci in prezent apoi ajungi multimilionar in cateva zile

| darrio2007 a răspuns:

Pierdere de timp si bani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pierdere de bani.
daca pariurile erau facute sa castige constant aia care pariaza nu mai existau

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că sunt o joacă. Dacă le consideri altfel, pierzi bani. Pe asta se bazează casa de pariuri, tu pierzi, ei câștigă.

| Drimmero a răspuns:

Sa dea dracii-n ele, cat am incercat sa le dau gaura agentiilor n-am reusit cu toate strategiile facute, ma scoteau meciuri sigure de pe bilete de zeci de milioane, eram nebun dupa pariat, n-am mai bagat de mult un bilet. sper sa se aleaga praful de ele!

| Sofer a răspuns:

Se fac bani, dacă nimeri meciurile și îti iasă biletul. Ca părere. Ii ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin pariuri si pacanele iti faci praf banii. Hai ca mai joci la 6/49 o data pe an de craciun sau revelion dar cam atat.

| SoareDaniel a răspuns (pentru anonim_4396):

Referitor la pacanele da, la partea cu pariurile sportive esti obosit prietene, cu o strategie bine pusa la punct o poti duce bine mersi pe asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate jocurile de noroc ruleaza bani blestemati.
Chiar daca castigi nu ai parte de ei.

| Adrian5575 a răspuns:

Sunt mai ok decat pacanelele, nu pierzi atatia bani dintr-o data.

| Reghqen a răspuns:

O părere destul de urâtă fiindcă de la un pariu începe altul, de la altul încă unu și tot așa. pariurile, aparatele creeaza dipendență și greu ieși din așa ceva, latul "pozitiv" să zicem așa la pariurile este ca nu pierzi mulți bani deodata față de aparatele, însa sunt bine de evitat și alea.
Jocurile astea poate să distrugă o relație, o familie, să rămâi pe stradă, provocă bătăi, și așa mai departe, nu are rost ca o persoană să se apuce de așa ceva, deoarece riscă să distrugă ceva mai frumos și importantă cum ar fi familia! happy

| SoareDaniel a răspuns:

65% joc de strategie si analiza, 25% noroc 10 % cum simti meciul, mgtow abereaza! asculta la mine ca sunt jucator si stiu cu ce se mananca asta

| 0AnaMarya7 a răspuns:

Nu are rost, îți pierzi banii. Uneori câștigi, doar ca mai mult trebuie sa ai noroc

| sizzlinghot1 a răspuns:

Cred ca este un fel de divertisment foarte interesant. Trebuie doar sa pariezi inteligent. Mie imi plac alte jocuri de noroc cum este Extra Stars, care creeaza dependenta. Eu ma jos doar de divertisment, nu pe bani. Pe https://sizzling-hot.ro/ poti citi mai multe despre toate aceste jocuri