| BUBULINA a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele orgolioase?

Răspuns Câştigător
| denisa_4752 a răspuns:

Cred ca perosnale orgilioase au foarte multe de pierdut in viata!
cred ca poate fi si o calitate dar cu siguranta un defect 90%happyparerea mea desigur! eu cred ca uneori e bine sa mai lasam si de la noi...

7 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Toti suntem orgoliosi si egoisti in felul nostru, ai putea intreba ce parere aveti despre oameni...probabil te referi la cei care exteriorizeaza gresit...au mici probleme de etica.

| Silvia a răspuns:

E ok sa fie orgolioase, insa in limita bunului simt...nu eu ii dau o palma si mai tine minte si peste o luna...big grinhee hee
Nici prea prea nici foarte foartebig grin laughing
Eu as vrea sa fiu orgolioasa... dar nu potstraight face...parca am sclerozaaarolling eyes...nu pot sa tin minte sa fiu suparat pe cinevalaughing

| SweetCandy a răspuns:

Eu sunt orgolioasa, deci...am o parere buna, sunt de parere ca oamenii care sunt orgoliosi stiu sa si lupte pentru ceea ce isi doresc...happy

| bluerose a răspuns:

Daca nu au un orgoliu prostesc, sunt ok.

| Dan a răspuns:

Parere proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are cu ce ...numai de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ca s1mplec1ss/ laughing