| Aurelia a întrebat:

Ce parere aveti despre reclamele de la televizor? (majoritatea lor)

Răspuns Câştigător
| IO.oanaa <3 a răspuns:

Paii...is enrvante mai ales cand ma uit la ceva interesant si hop reclama rolling eyes
Insa imi plac alea de la Coca Cola 0 laughing Si mi se pare foartee proasteaca aia cu Glade Micro Spray si cu copilu ala raised eyebrows

15 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ma deranjeaza cele care intrerup emisiuni importante.

| Silvia a răspuns:

Unele sunt haioase, altele seci.big grin

| Bishop a răspuns:

Unele sunt cretine, si unele sunt amuzante, unele au efecte speciale grozave, altele nu, unele au poveste inteligenta, altele nu...

| oz a răspuns:

Eu nu prea le urmaresc... dar imi plac cele sprite... spune pe bune.

| xibalba a răspuns:

Sunt proaste, mai bine as avea 5 posturi si bune FARA reclame, decat 50 si ceva cu reclame.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Sunt enervante cand le vezi pentru a mia oara asa ca eu schimb postu cat timp e publicitatebig grin.

| MM a răspuns:

Praf in ochi.

| AndutzaAndu a răspuns:

Plictisitoare si enervanteangryangryangry mai ales cand te uiti la un film de ex si hopa reclama si dureaza cam mult

| astertix09 a răspuns:

Sunt amuzante cand apar prima oara, si enervante cand ruleaza a mia oara. mesajul lor, in multe cazuri este: cumpara produsul pe care oricum il foloseai.

| mikey a răspuns:

Is cam lungi...is naspa rau unele, altele is mna mai faine...si is numa minciuni ca arata cu o crema cand se da si intinerestelaughing)

| mikey a răspuns:

Majoritatea sunt naspa rau

| fevrier a răspuns:

Durează cam mult.

| Mihai_6663 a răspuns:

Ma doare mintea de la ele...

| Iustina17 a răspuns:

Unele sunt cam nasoale iar altele chiar imi plac cum ar fi:reclama coca cola aia cu ochiul si reclama de sarbatori si reclama merci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reclamele sunt foarte enervante cand apar la momentul cel mai interesant al unui film tare... da cateodata sunt amuzante