| Alissa193 a întrebat:

Ce parere aveti despre scolile/cursurile de modelling?

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Pentru cine vrea cariera in domeniu sunt bune cu conditia sa fie serioase.Pe tinere le ajuta sa-si corecteze mersul si sa-si puna in valoare fizicul.

| inna a răspuns:

Daca vrei sa te inscrii, mai bine cauta sa mergi al preselectie la o firma foarte cunoscuta...si incerca numai daca consideri ca ai atuurile necesare ca sa devii modelwinking. Bafta.winking

| Alissa193 explică:

Nu e necesar sa ai 90. 60. 90, am auzit ca se vorbeste cam rau si periculos dar nu cred sa fie asa ingrozitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bune dar atentie ca sunt pericole mari, trebuie o firma serioasa specializata pe anumite varste, serioasa, care sa iti ofere un contract favorabil ca altfel te trezesti ca muncesti degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt în regulă dacă sunt recunoscute și ajută în același timp.
Pa, pa.