| G3ollino a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul "Samsung Galaxy Mini"? Dau fundita pentru cel mai convingator raspuns:* [Nu vreau site`uri doar pareri personale]

4 răspunsuri:
| AncutsaAlexutsa a răspuns:

Pai...

Eu am Samsung galaxy mini dar pe alb big grin

e foarte jmeker happy
Iti poti lua ce aplicatii vrei de pe market happy Eu le iau gratis laughing
Scoate pozele super :X Foarte clar. Pot spune ca mai bine ca, camera digitala happy.

Iar muzica se aude destul de tare happy

Merg bagate orice casti cu mufa de aia rotunda la el happy Am incercat eu happy
Primesti si cititor de carduri gratis big grin.
La mine trebuie inst Samsung kies'ul pentru cablul de date dar aia e partea 2-ahappy

Deci e super tare fiind ca are si android big grin

Iar bateria tine foarte mult happy.

Bafta:*

| AncutsaAlexutsa a răspuns:

Pentru nimic:* Poti sa dau fundita cui vrei tu:* Nu ma deranjeaza happy big hug important e sa raspunzi big grin

| DAПA a răspuns:

Da! Pot spune chiar cu mandrie ca sunt posesorul unui Samsung Galaxy Mini S5570 de joi, 7 aprilie 2011.
mi-a placut ca telefon deoarece sunt de parere ca este in acest moment cel mai ieftin si accesibil telefon cu sistem de operare Android de pe piata.
Ca un scurt review personal pot spune despre Galaxy Mini ca isi merita banii.
raspunde bine la comenzi in ciuda procesorului de 600 MHz aparent slabut.
este mai compact si incape mai lejer in buzunar decat un smartphone "mare" (iarna nu-i ca vara icon smile Mi am luat Samsung Galaxy Mini, logic, nu?laughing.
ecranul este suficient de mare incat sa nu incurc literele din tastatura QWERTY atunci cand scriu un SMS sau un mail.
ador functia Join la agenda telefonului! Mi-am pus telefonul sa se sincronizeze cu ale mele conturi de Facebook, Gmail si Twitter, iar agenda mea s-a umplut cu prieteni si amici carora le pot vedea in timp real "actiunile online". Ca sa nu apara inregistrari duplicate, imi cautam prietenii pe Facebook din telefon si le dadeam join contacts astfel incat sa am si numarul de telefon si contul de Facebook, etc.

| G3ollino explică:

Multumesc pentru raspunsuri aman2 meritati funditssssa:*!