| IrInA9618 a întrebat:

Ce parere aveti despre tomas din nini? dar de sebastian?

Răspuns Câştigător
| SophieLoVeKorea a răspuns:

Pai: Tomas este frumos, joaca super, e destept, nu prea stie sa isi ascunda senteimentelelaughing, si cateodata e cam naiv.
Sebastian este cam timid si prostut cand vine vorba de Viki dar se acceptawinking.

1 răspuns:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Tomas e greau de cap si mult prea naiv(cum "o pupa atata in cur" cand a "lesinat" Celina.
Sebastian este istet (dandusi seama ca Celina minte) si intelegator.

Apropo daca vrei sa vezi toate episoadele...in spaniola scrie pe youtube:
Nini ep...
Inm loc de "..." scrie numarul; l episodului pe care vrei sa il vezi.
Episoadele sunt pana la 128 in care Nini cu Tomas se casatoresc big grin

Bafta si nu uita diseara la 21:25 incepe!