| ..pYtBulL.. a întrebat:

Ce parere aveti despre TPU.ro big grin?

Răspuns Câştigător
| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Este un site pe care ii poti ajuta pe ceilalti si poti fi ajutat la rand daca ai nevoie.Deci eu cred ca e foarte tare TPUwinking

Traiasca TPU!happy

3 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Cred ca trebuie sa mergem toti la o casa de nebuni rolling on the floor

| eliza a răspuns:

Buna! parerea mea despre TPU este una buna! toti ne ajutam intre noi cand cineva are nevoie de ceva ceilalti ii raspund imiedat, TPU este foarte util, si este bine facut cei care au avut idea cu TPU sunt niste genii. pa pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un site foarte util!
by zui