| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

Ce parere aveti sa ma duc la karate? adica voua ca place dati-mi si mie idei

2 răspunsuri:
| Giinger a răspuns:

Du-te daca asa simti.happy O sa te ajute. Un sport antreneaza musculatura organismului si te ajuta sa te aperi de batausi big grin
numai bine!

| Lilia2621 a răspuns:

Pai e ok, mie imi place mult. Eu sunt fata si am mers la carate jumate de an, am participat chiar si in doua competitii la care am luat diploma de locul 3 si mentiune. Dar asta a fost cind aveam doar 9 ani, si nu am mai mers ca imi era plictisitor la virsta aceea, dar acum chiar imi pare rau ca m-am lasat. Dar pe tine te sfatui sa mergi, e destul de ok.