| CARLI a întrebat:

Ce parere avezi despre revista Bravo si Bravo girl?

Răspuns Câştigător
| necropsy a răspuns:

Buna Carli!happy Aceste 2 reviste sunt foarte bune. eu le colectionez de 2 ani deja. Am citit fiecare numar din ambele si pot sa zic ca sunt foarte ok. Adevarul e ca au parti care nu'si au rostul mereu.

8 răspunsuri:
| lunarwolf a răspuns:

Sincer, nu prea imi plac. Mi se par de proasta calitate, au greseli de tipar, incurca numele...si nici aspectul lor nu-mi place. Au paginile ca de ziar.
Citesc foarte des Cool Girl sau Popcorn. happy

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

...Este multe rebuturi laughing

| minnieee a răspuns:

Bv Girl imi place si o cumpar des, Bv nu prea.

| Noname_4934 a răspuns:

Sunt naspa...sunt o gramada de articole despre vedete disney

| aLeXa_6208 a răspuns:

Mie una mi se par ambele reviste foarte bune pentru fetele de la 12 ani pana la 26 de ani.Pe mine ma ajuta mereu sfaturile de acolo.Le colectionez de vreo 5 ani.pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cacaturi pentru fetite...am net ce *** mai imi trebuie bravo pentru femei rolling on the floor
Daca vreau sa vad ce fac crvele astea de vedete ma bag pe TPU si o aud pe ladyj cat de mult e intragostita de femeia aia virgina de Justin Mothafuckin` Bieber

| Demiii a răspuns:

Sincer mie imi plac dar le colectionez de 3 ani sunt misto

| Cry98 a răspuns:

Am toate numerele din Bv si Bv Girl laughing