| DiannaDia a întrebat:

Ce pasi trebuie sa urmez pe twitter pentru a avea contul verificat? (Sa-mi apara dupa nume verificat) happy

7 răspunsuri:
| Ellena20 a răspuns:

Sa-ti activezi contul prin e-mail big grin
Si eu am twitter: EllenaBianca

| DiannaDia explică (pentru Ellena20):

Nu, ma refer la bulina aia albastra cu un fel de ok in ea. De exemplu cum are Jessie J dupa nume. Am contul de ceva timp... @diannadia24

| Ellena20 a răspuns (pentru DiannaDia):

Aaa, asta nu stiu. Sunt fana Jessie J

| Ellena20 a răspuns:

Am vazut cum are ea acolo, dar mai mult nu stiu.

| AdrianIonut100 a răspuns:

Vei primi unele mesaje prin email iar tu sa intri pe acele linkuri si iti activezi contul.

| LoCcO a răspuns:

Doar vedetele pot avea conturi verificate happy sau il poti "verifica" daca platesti 24.000$

| Reyna_Eiza_1990 a răspuns:

Yo quiero que mi cuento sea verificada... neta! Ayudame si!