| SadBoyForever a întrebat:

Ce patesti daca te uiti pe geam in noaptea de Sfantul Ilie?

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Sunt niste superstitii yonute/

13 răspunsuri:
| ellai a răspuns:

Te gandesti la superstitii, nu? pai stai linistit ca nu se intampla nimc.

| Bezea a răspuns:

Cine stie unde stai tu... Daca ai in fata geamului un spital de nebuni probabil nebuni ai sa vezi, daca nu e lumina pe strada nu o sa vezi nimic etc.

| TheTruthBeneathTheRose a răspuns:

Nimic! stai linistit uita-te pe geam cat vrei happy

| noi3 a răspuns:

Nimic.

| BBdragutza a răspuns:

Da de ce sa te uiti seara pe geam cand ploua, tuna si fulcera in loc sa stai in pat si sa dormi sau sa faci altceva? Nu prea cred ca ai tu de ce sa stai si sa te uiti pe geam, nu-i asa!

| Maryana11 a răspuns:

Astea`s doar superstitii oh go on pur si simplu... daca tu crezi in ele e doar problema ta dar ar fi bine sa uiti de existenta acestor superstii!

| SpeciMen a răspuns:

Nimic.happy

| Deea4ever a răspuns:

Nimic! crezi in SUPERstitii? ep nu prea!

| Norocknolife a răspuns:

Nimiclaughing adica noh e ciudat ca defiecare data cand e Sf. Ilie ploua si e vremea ff rea...traznete etc...nu stiu daca patsesti ceva dar mai bine stai in patuts pentru sigurantsawinkinglaughing

| Widiach a răspuns:

@ Bezea este cel mai original laughing

Sfatul meu este foarte simplu: mai bine fa o cruce gandindu.te la curajul Sfantului Ilie pe care l.a avut cat a stat pe pamant si culca.te fericit ca urmeaza o noua zi happybig grin

| Pajurã a răspuns:

Hei vedea fulgere big grin, lasand gluma la o parte Sfantul Ilie este un mit religios, care se spune ca atunci cand fulgera, el da din biciul de foc pentru a omori demonii.

| WiiFii a răspuns:

Nimic.