| DarkWerewolf13 a întrebat:

Ce planuiti sa faceti in vacanta de vara cu familia?

Răspuns Câştigător
| AmandytaErhan a răspuns:

Buna, eu in vazantza de vara ma duc cu mama in bacau (traiesc in moldova) la un hotel mic (inainte era casa unui boier) alaturi de el e un castel (adevarat cu toare ca nu pare) un grajd cu cai (am sa calaresc) si un lac (nu am sa inot din pacate). deci va fi cea mai frumoasa vara din viata mea!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am vacanta de aproape 7 luni de cand am ramas fara servici si azi dimineata am aflat ca criza mai dureaza inca 15 ani asa ca ori dau de o cunostinta care sa ma angajeze ori mor de foame cand maicamea se pensioneaza.

| Danyel a răspuns:

Sincer nu stiu...noi plecam cam cate 2 zile. apoi ne intoarcem si iarasi.

| PussicatDolls a răspuns:

Buna draga mealove struckEu,in aceasta vara vreau pe primul` loc sa invat pentru ca sa`mi fac un rost in viatahappyO sa merg la neamuri,la Tg jiu, la BucurestihappyO sa fac plaja, o sa incerc sa termin o carte pe care am inceput s-o scriu.o sa imi traiesc viata ca doar una amlove struckNu? Succes! Te p00plove struck