| ImmortalQueen a întrebat:

Ce planuri aveti pentru vacanta de vara?

13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sa stau la tara,sa ies afara,sa stau la calc, pe laptop, sa ma duc prin oras.
dar tu?

| Xlove64 a răspuns:

Sa invat sa cant la chitarawinking

| ioana1704 a răspuns:

O excursie la Medjugorie

| disw a răspuns:

Sa merg in Spania:* tu?

| cristinna23 a răspuns:

O sejur de 7 zile in kusadasi+ oexcursie la munte, tu?

| Tarabostes a răspuns:

Asemanator cu ce a spus pLaYkRsT + la mare in turcia si la muntewinking
dar cel my mult stau la pc

| Bylok a răspuns:

Eu o sa am mari batai de cap cu examenele si inscrierea la liceusad
apoi o sa merg intr-o excursie cu dragii mei colegi,o sa ma distrez cat se poate,o sa stau la tv si la pc, iesiri cu prietenii, poate ma voi intalni cu dragostealove struck si nu mai stiu...

| wales a răspuns:

Am degand sa vin in tara si sa merg la mare la 2 Mai.

| RockStar a răspuns:

Nu prea am idee thinking
poate as dori sa plec defintiv din tara blushing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa merg la tara,unde o sa joc fotbal de dupa amiaza pana seara,sa merg la piscina/bazin, merg la banchet, poate si in tabara si poate la bucuresti sa vad niste prieteni vechi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Eu m-as duce la mare, la piscina, as manca inghetata stand pe canapeaua din curtea mea, sa ma plimb cu rolele, excursii, sa imi iau chitara si sa invat sa cant la ea, sa ma duc la prietenele mele si sa dorm la ele... etc. happy Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa.

| soniaciupercuta22 a răspuns:

Eu in egipt e f frumos acolo!

| pLaYkRsT a răspuns:

Mai multe. Ora 8 - micul dejun, ora 9 - sala, ora 13 - masa de pranz, ora 15 - putin somn, ora 18 - fotbal, ora 21 - alergat, ora 23 - somn.