| anonim_4396 a întrebat:

Ce planuri aveţi pentru vacanţa de vară?

Răspuns Câştigător
| KateMiddleton a răspuns:

Planul principal e sa fiu mereu vesela, iar estul vin pe parcurs!

6 răspunsuri:
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Sa invat pentru scoala de soferismug

| LimonadaBaa a răspuns:

Sa-mi scot ghips-ul de pe piciorlaughingDupa toate vin de la sine

| pisi03 a răspuns:

Pai fiecaree se gandeste ce sa faca in vacanta...mai ales daca are si bani..eu cred ca ma duc la mare nu sttiu sigur

| Hardsky1 a răspuns:

Sincer n-am nici un plan am sa fac tot ce ma taie capul, poti sa-ti spun ca nu voi sta in casa pe pc big grin

| dn28 a răspuns:

Niciodata nu e bine sa-ti faci planuri, tot timpu dau esec

| Nomoredream a răspuns:

Să o petrec cît mai interesant și cît mai productivbig grin.