| joy a întrebat:

Ce planuri aveti pentru vara aceasta? Unde aveti de gand sa mergeti? La mare, la munte sau preferati sa iesiti din tara?

Răspuns Câştigător
| elinea a răspuns:

Vreau sa merg in Delta Dunarii si sa stau acolo vreo doua saptamani in liniste si pace in mijlocul naturii, poate e cineva care a fost, am auzit ca e feeric. abia astept.cat despre iesitul in afara tarii, mi asi dori mult sa vad Grecia dar poate la anul celalalt. va doresc la toti o vara superba si linistita

7 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

As merge in Grecia la maretongue

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu mi-am planuit sa merg la plaja (sa ma bronzez), si tata mi-a promis mie si mamei ca ne va duce la munte pe la mizlocul verii.

lolita
| lolita a răspuns:

Eu as vrea sa merg in Grecia dar iubitul meu vrea sa venim in Romania. asa ca ...grea decizie.

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

De paste merg in Macedonia, pe 30 aprilie plec o saptamana in Egipt, iar la vara doua optiuni - Croatia ( cea mai frumoasa tara din lume) sau tot Egipt. Abia astept!

| Criiss16 a răspuns:

Nu stiu...as vrea sa merg in romania dar parintii mei imi spun sa raman aici si sa mergem sa vedem africa si alte locuri de aici...sad deci chiar nu stiu ce sa faccrying

| raul_1089 a răspuns:

Eu voi merge in austria si in germania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oriunde, numai sa fiu linistita, sa fiu impacata cu propria-mi persoana, sa las acasa orice gand negativ si sa-mi incarc bateriile...pentru inca un an.