| rrssaa a întrebat:

Ce planuri aveti vacanta asta?

11 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Observ ca toti pleaca in strainatate sau undeva, eu voi sta acasa, voi mai merge la niste verisoare in Domnesti, ma voi axa mult pe hobby-uri si pe iesiri in parchappy
Voi incerca sa profit de fiecare minut din vacanta.
O vacanta placuta iti urez.

| JeffHardy2011 a răspuns:

Hey! happy Pai. la inceputul lui iulie voi fi in campionatul national de minibaschet si ma concentrez ff. mult pe el si dupa vreau sa merg cu parintii la munte la brasov si la mare in neptun. In rest? thinking Sa ma joc cu prietenii, sa merg la cinema, sa dau o petrecere smug

Tu ce planuri ai? happy

| rrssaa explică (pentru JeffHardy2011):

Iti urez bafta si sa te distrezi!

| rrssaa explică (pentru JeffHardy2011):

Eu o sa ma duc in Gran Canaria din Spania si in Anglia la niste prieteni.

| JeffHardy2011 a răspuns (pentru rrssaa):

Mersii :*

| Elenaaa23 a răspuns:

O saptamana in Italia acum la inceputul lui iulie si apoi...cine stie...
Dar oricum nu conteaza prea mult unde esti ci cu cine esti. Daca esti cu prietenii si va distrati nu mai conteaza ca sunteti pe o insula exotica sau la un gratar in spatele casei.
xoxo

| rrssaa explică (pentru Elenaaa23):

Sa te distrezi cu prietenii!

| Elenaaa23 a răspuns (pentru rrssaa):

Multumesc! :*

| raduthebest a răspuns:

Spania