| sweetmih a întrebat:

Ce pot face in timpul liber?:-( :3

12 răspunsuri:
| ElenaDanielaE a răspuns:

Mergi cu bicicleta
Privesti un film bun
Iesi cu prietenii in parc
O ajuti pe mama in bucatarie ( va fi amuzant )
Citesti o carte
Inviti o prietena la tine, daca nu vrei sa iesi pe afara...

| Melania2002 a răspuns:

Stai pe facebook laughing

| alexmitzyy a răspuns:

Salut! Poti face multe in timpul liber de ex: citesti, te joci pe PC, iesi in parc cu prieteni (am zis cu prieteni ca e distractiv), te uiti la Tv, dormi, te duci la discoteca daca e cazul, te duci la un gratar cu prieteni, iesi afara la o partida de fotbal, te duci la un restaurant. Cred ca una din sirul asta o sa ti placa. Funda?

| ElenaVaideanu a răspuns:

Citesti o carte,iesi cu prietenii daca vremea iti permite,te uiti la un film,te plimbi cu bicicleta, rolele, iti faci curat la haine si mai gasesti cate ceva ce nici nu stiai ca ailaughing (mi s-a intamplat), faci clatite =p~, dai party laughing ...sunt multe lucuri happy. Funda? big grin

| AlexandraFlorinaa a răspuns:

Citeste o carte, plimbate prin parc, vb cu prietenii pe mess sau suna-i! happy

| ℓαυrıtα a răspuns:

Citesti
faci teme
vorbesti la telefon
iesi la suc cu prietenii
iesi in parc
te uiti la un film
te joci ceva pe calculator
inviti pe cineva acasa

ai foarte multe de facut

| IssabellaLoLa a răspuns:

1.fa sport
2.invata sa jonglezi
3.suna un prieten vechi cu care nu ai mai vb de mult
4.citeste
5.fa origami
6.gaseste cate o porecla prietenilor tai!
7.scrie un/o cantec/poezie/poveste
8.joaca tomapan
9.painicile
10.avioanele
11.canta!
12.danseaza
13.deschide dex la nimereala dsi invata cuvinte noi!
14. uita-te la poze mai vechi
15.mazgaleste reviste!
16.cauta prin fiecare sertar al casei
17.fa-ti un sendvis interesant
18.invarte-te cu scaunul 1
19.deseneaza
sper ca te-am ajutat
funda?

| andipd a răspuns:

Facebook, asculti muzica, gaseste-ti o pasiune! big grin

| тая a răspuns:

Poti să:asculti muzica de mai demult, sa privesti filmuri, sa pleci la plimbare/in excursie, sa desenezi, sa te joci in jocuri de masă să scrii in jurnaluri/carnete

| Serban_Radu_1994 a răspuns (pentru тая):

Sa privesti filme("filmuri")happy

| brabetemananca a răspuns:

Salut! Poti face multe in timpul liber de ex: citesti, te joci pe PC, iesi in parc cu prieteni (am zis cu prieteni ca e distractiv), te uiti la Tv, dormi, te duci la discoteca daca e cazul, te duci la un gratar cu prieteni, iesi afara la o partida de fotbal, te duci la un restaurant. Cred ca una din sirul asta o sa ti placa. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Poti face multe in timpul liber de ex: citesti, te joci pe PC, iesi in parc cu prieteni (am zis cu prieteni ca e distractiv), te uiti la Tv, dormi, te duci la discoteca daca e cazul, te duci la un gratar cu prieteni, iesi afara la o partida de fotbal, te duci la un restaurant. Cred ca una din sirul asta o sa ti placa. Funda?