| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa fac in timpul liber...in afara de calculator si televizor? dau fundita celui mai folositor raspunshee hee

6 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Gaseste-ti un hobby happy Colectioneaza ceva, sau apuca-te sa joci ceva gen "sah" sau "GO".
Numai bine, Shinwinking

| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a răspuns:

Poti citi o carte sau sa te plimbi cu prietenii tai.happy

| Hombre a răspuns:

Multa miscare. Aduce sanatate care e mai buna ca toate. Terminati cu funditele astea odata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti fata apuca-te si croseteaza-ti o bluza, rochie, orice a. i. sa moara de invidie prietenele tale... daca esti baiat-apuca-te sa colectionezi ceva sau sa faci un sport, etc si poate in viitor iti va folosi la ceva. Invata o limba straina pe care s-o stii f bine, preferabil engleza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa cauti un curs de carate, inot, orce doar sa iti placa. poti sa cauti chiar in orasul tau sau sa cauti pe internet. EU AM REUSIT

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti recomand inotul si eu fac de un an si ma simt foarte bine