| AvalohAlyn a întrebat:

Ce pot sa fac util in timpul meu mult tare liber? Sa citesc.Bun.Altceva?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dai la buci, mergi cu autobuzul

| Bondarel99 a răspuns:

Util ar fi sa mergi la munca si sa nu mai stai pe banii parintilor la 25 ani. Nu crezi?

| Catrice a răspuns:

Sa ieși afara, sa te plimbi, sa socializezi, sa te joci... opțiuni sunt multe, dar depinde de ce vârstă ai.

| DeliNes a răspuns:

Iti poti gasi un hobby (desen, scris). Poti invata noi lucruri, chiar si uitandu-te la documentare, poti gasi multe despre orice chiar si pe Youtube sau pe platforma TEDtalk(asa iti poti imbunatati si engleza!). Iti poti cauta un job sau iti pot ajuta parintii/rudele daca au nevoie cu ceva. Poti face voluntariat, sunt multe asociatii care au nevoie de voluntari. Poti face un sport sau te poti duce la sala, nu strica niciodata. Depinde si de interesele tale.