| alxp a întrebat:

Ce poti face cand te plictisesti ?

14 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Navigheaza pe internet
Citeste ce carte iti place tie
Compune versuri/picteaza/asculta muzica
Du-te la film
Du-te la bowling
Plimba-te prin oras
Mergi la KFC... cu prietenii

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Te poti da cu curul de pereti, poti numara oi,ii poti plictisi si pe altii,poti sa te strambi,sa casti,sa te scobesti in nareta,in ureche si chiar in gaoz! Deci, ar fi mai multe variante, insa tu alegi.winking

| Sἶrenἶa a răspuns:

Cate sugestii plictisitoareee yawn laughing

| alxp explică (pentru Sἶrenἶa):

Vorba ta doar lucruri plictisitoare!

| wintermee11 a răspuns:

Asculta muzica ce-ti place.ori citeste o carte. urmareste un film.ori plimbate cu prietenii prin parc.e super afara.Numai bine!

| BLURREDLINES a răspuns:

Paai, mai multe variante. Sa citesti cartea ta favorita, sa te uiti la TV, sa iesi pe afara seara asa happy sa vezi ce frumos e afara. uite-te la un film care iti place, daca ai teme, ti le faci;]]

| Ando1dul a răspuns:

Laba

| Ansassisia33 a răspuns:

Asculta muzica... Eu cand ma plictisesc incep sa cant pe www.karaokeparty.com si ma simt foarte bine. Suna un prieten si stai de vorba cu el sau invita-l pe la tine. Nu stica sa ai o companie langa tine :D

| MonStruLeț12 a răspuns:

Pai...asculta muzica ta preferata, iesi afara cu prietenii, sa te uite la filme(horror, comedie) ce iti place tie ...numai bine. sper ca am fost de ajutor:*:*

| roxanutza19 a răspuns:

Eu ma uit la televizor,ma joc la calculator,citesc o carte, ma joc cu catelusul meu, fac teme...sunt mai multe, sper ca te-am ajutat pa-pa!

| ovidiu21q a răspuns:

Sport... iesi afara si alearga putin... dupa 15 minute te vei simti altfel

| sebastian_6694 a răspuns:

Iti zic asa ori iesi afara si te distrezi cu prieteni ori downloadeazati skype si stai de vorba cu cineva

| BloodCross a răspuns:

Iesi afara cu prietenii si bati pe cineva happy