| tydy a întrebat:

Ce povesti de groaza reale(nu de pe spectrul realitatii)stiti?

Răspuns Câştigător
| sddsdsdewre a răspuns:

Super!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Operatie pe creier.

| Sunnyツ a răspuns:

Casa unei prietene de'ale mele este construita pe un fost cimitir.
Ea zice ca aude sunete stranii noaptea. (nimeni nu o crede).
Am fost 1 la ea (ca sa ma conving ca era doar o gluma). insa am auzit si eu ceva zgomete bizare. (scartziituri de usa, pasii, sau un fel de soapte. (nimeni nu ne'a crezut) Dar aceea casa chiar e ciudata rau. x_x :-s