| Coyotul a întrebat:

Ce preferati sa faceti in timpul liber? Sport sau PC?

13 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Ciclism si PC

| hideaway a răspuns:

Amândouă.
Tenis și calculator.

| AxelBv a răspuns:

Sport si PC

| 4b a răspuns:

Scutire si pclaughing glumescbig grin
E bine sa-ti petreci timpul liber facand ceva util; amu nu zic ca daca-ti raspund la intrebare nu e util, da vorbesc in general; e bine sa iesi din casa, sa te mai relaxeziwinking

| dannyel86 a răspuns:

Ambele variante.
As mai adauga ceva: lectura cartilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele.Daca numa PC degeaba nu ne mai antrenam nu mai avem energie in noi nu avem muschi si sincer e foarte bine sa faci sport dimineata maxim 15 minute.

| iamy a răspuns:

Le combin. de la munca alerg la ps.

| BlackStar27 a răspuns:

Sincerr. PC :X:X

| DianaDiia a răspuns:

Sport.

| Aezakmi a răspuns:

Eu prefer sa fac bani, te intereseaza?
Salut, doresti o schimbate financiara in viata ta? doresti sa devii independent financiar in doar cateva luni? vrei sa ajungi la salarul tau stand in fata calculatorului in putin timp? poti ajunge si la mii de euro, asta depinde de tine,! LIfe Care iti ofera sansa la o viata sanatoasa, si iti ofera o mica afacere a ta unde tu esti "seful" si castigi din munca ta si din munca altora! ai biorul tau virtual an recrutii tai si asa s.a.m.d...suna frumos? asa este, daca te intereseaza sau doresti detalii adauga-ma in lista ta de prieteni pe messenger:skaterboy_66 si te voi lua sub aripa te voi invata cum sa fac bani fara nici-un leu investit

| TheDarkVampire a răspuns:

Poi eu ma joc la PC si dupa aia ies afara si fac sport, ma joc cu mingea, alerg etc.
Deci, Aleg si SPORT si PC.

| Beybigaga a răspuns:

Ieu le-as face pe a mandoua, sasti.Dar nu ar fi rau si sex.Scuze dar nu ma puteam abtine dar putem sa facem si sport pe calculator deci aleg pc

| ビアンカ a răspuns:

Sport