| anonim_4396 a întrebat:

Ce preferati sa purtati mai mult, bratara sau lant?

24 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Bratara. A purta lant mi se pare prea extravagant. Bratara as putea-o ascunde daca vreau. Nu as folosi-o in sensul de : uite ce cool sunt! Nu am purtat oricum nici bratara pana acum. Port in schimb niste matanii sfintite primite de la un prieten adevarat.

| inna a răspuns:

Lantz.

lolita
| lolita a răspuns:

Inele, de ele chiar nu ma despart, bratara sau lantisorul sunt optionale.

auran
| auran a răspuns:

Bratara

| Ana_6509 a răspuns:

Bratara.happy

| Victoria a răspuns:

Ambele imi plac. Lantisorul il port in toate anotimpurile, pe cand bratara o port doar vara, pentru ca atunci cand port bluze cu maneci lungi oricum nu se vede.

| AndutzaAndu a răspuns:

Lantisoarele love struck big grin.

| anonima_4990 a răspuns:

Bratara

| Kidu a răspuns:

Mai mult bratari.happy

| AlinutzaRouz a răspuns:

Depinde de situatie, ambele imi plac, dar port mai mult bratari

| Majj a răspuns:

Ambele big grin

| vyorika a răspuns:

Bratara! MI se pare mai confortabila, dar si lantul e destul de comod insa ma simt mai in larg cu o bratara, nu imorta ce folosesti ci consta in libertatea si acomodenia ta! mia parut bina sa te ajut

| acris a răspuns:

Cred ca ambele dar lantul sa fie finut, si bratara este frumoasa depinde de gusturiile fiecaruia mie cred ca cel mai mult lant imi place da

| dani9354 a răspuns:

Nu mai purtati bratari sau mai ales chiciuri de bratari cel mai bine ar fi sa purtati ceasuri de firma binenteles.Asa ca toata lumea la cumparat de ceasuri.

| AsU_2581 a răspuns:

Ambelewinking

| Rina_2681 a răspuns:

Pentru mine ambele sunt preferate.

| alisaaa a răspuns:

Brataraabig grin, nu stiu da uneori si lantul (depinde ce felbig grin) adica nu din alea d aur ca toti urmasii lui gutalaughing))))
lant ceva d genu anarcy, pentagrama si asa mai departebig grin

| Mariusrap91 a răspuns:

Nu port nici bratara nici lant, dar un blilg blilg personalizat as purta.happy

| Keridaa a răspuns:

Deci imi este greu sa ma decid ce anume imi este mai comod sa port, dar cred ca nu m-ar deranja daca le-as purta pe ambele si sa fie din aur-preferinta mea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ambele imi plac... Dar totusi parca prefer bratara thinking
Tu?happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bratarile ca am mai multe laughing))
dar imi plac si lanturile :X mai ales daca e asa unul simplu dragut dar totusi sa aiba vreo pietricica mica alba sa sclipiceasca haha :X

| drg1994 a răspuns:

Cred ca bratara e mai la moda pe ea o recomand! pup

| princebarbie11 a răspuns:

Depinde de haine, culori dar prefer mai mult bratarile!

| mia_9018 a răspuns:

Bratara