| Loveyourself a întrebat:

Ce program de schimbare a culorii ochilor, parului etc exista?
si daca stiti puteti sa-mi dati un link dde unde pot sa-l descarc?
sau macar numele
multumesclove struck

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce iti dau sunt programe de editat poze online, dar poti si sa-ti schimbi culoarea ochilor: Picmonkey, Ipiccy, Pizap (e cam vechi), BeFuncky. Sper ca te-a ajutat happy

| Mihaita21 a răspuns:

Photoshop da' terminati cu prostiile astea. Ce sens are sa iti schimbi culoarea ochilor, sau a parului? In fine.

Poti sa te uiti pe trackere, nu iti pot da link ca nu imi aproba astia raspunsu'.

| Alecsandrrra a răspuns:

Incearca Taaz...nu trebuie descarcat, e online, dar iti va cere sa iti faci cont ca sa il poti folosi

| Sk3rryBitch a răspuns:

Http://www.befunky.com/ sper sa iti fie de folos! :X

| MiryMary a răspuns:

Www.taaz.ro, este un program de editat online. dar cel mai bun program de editat poze este photoshopul, dar nu il gasesti asa usor, si trebuie sa inveti sa editezi in el. Bafta :*