| krik a întrebat:

Ce putem face cu punctele acumulate pe TPU?

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu faci nimic cu punctele acumulate pe TPU. Cu cât ai mai mult cu atât ai un rank mai mic, în rest nimic. Baftă!

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Punctele sunt un fel de carte de vizita a ta pe site. Arata cat de activ si implicat esti in comunitate. Nu te ajuta cu nimic altceva. Ai mai multe puncte, ai un loc mai bun in clasament. Un loc mai bun inseamna recunoastere si popularitate de obicei.

| evoke a răspuns:

Nimic. laughing
Cu cat ai mai multe puncte, cu atat urci mai mult in Rank.

| shadovv a răspuns:

Nimica rolling on the floor

| Boniboon a răspuns:

Cu cat ai mai multe puncte, cu atat urci mai mult in clasamentul userilor TPU. [rank]

| Alisa a răspuns:

Cumperi cartofihee hee

| anonymus12345 a răspuns:

Sa ne dam mari cu ele. laughing

| BisUltras a răspuns:

Nimic punctele sunt doar pentur a te stimula si a devenii cel mai tare

| ciupy a răspuns:

Nimic sunt doar pentru motivarea utilizatorului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti urca in clasament, nimic mai mult.