| WorkinForThis a întrebat:

Ce reprezinta numele vostru (de pe TPU)? De ce/dupa ce (sau cine) l-ati ales?

Răspuns Câştigător
| AnneMarri a răspuns:

Numele meu reprezintă sentimentele mele.

10 răspunsuri:
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Porecla mea...am multe fete,nu sunt deloc o sfanta, imi place sa traiesc viata la maxim indiferent daca pierd sau castig, merg mai departe cu fruntea sus si mereu am fost o roscata "diabolica". Aveam de ales intre asta si vampiritza(porecla mea Vampi!) laughingP.S:din cauza ochilor si a dintilor
Numele tau ce reprezinta?

| AnneMarri a răspuns:

@MrsKat, simt că sunt născutĂ - sunt fată -
Dacă chiar vrei să afli, aruncă o privire aici: http://www.tpu.ro/......noastra-a/

| Neimportant a răspuns:

Semnificaţia lui este ''inocenta'' şi originea: Hindi.

| Rosaria a răspuns:

Voiam initial sa fie Rosaria, de la Rosa(trandafir, floarea mea preferata) si Aria, care sa reprezinte muzica. Dar e numele unuia dintre personajele centrale in romanul pe care il scriu, asa ca am ramas la Rosary, care in engleza inseamna rozar.

| loredanalorena a răspuns:

La mine MADIK este un alint de la nasa meabig grin
BYE-BYE!

| Mihai2892 a răspuns:

Numele meu reprezinta prenumele meu alaturi de ziua si anul nasterii.

| WorkinForThis explică:

@Ayanna, foarte interesant!
@ɐzʇıןoʌɐıp, si la tine foarte interesant, iar numele meu reprezinta numele pisicii mele.
@MADIK, frumos alint.
@vladut2010, numele tau reprezinta toti pentru unu? interesant, nu prea pare
@Rosary, imi place mult ce ai ales!
@Born4Suffering, cum adica? simti ca este nascut pentru suferinta?
@LadyInBlack, superb!
@Mihai2892, inteligent!

| WorkinForThis explică:

@Born4Suffering, acum am inteles.sa stii ca imi pare tare rau pentru tine!

| vladut2012 a răspuns:

Toti pentru unu