| thevampirediariesfever a întrebat:

Ce s-a intamplat cu Daniela Crudu, de ce nu mai prezinta meteo la Razvan si Dani?

Răspuns Câştigător
| cevazacelamineintorace a răspuns:

Http://www.click.ro/......89434.html

Ea este acum asistenta lui Dan Capatos impreuna cu Bianca Dragusan. uite:

http://www.showbiz.ro/......an-capatos

7 răspunsuri:
| theorizer a răspuns:

Probleme in paradis sad

| SatanaInIzmene a răspuns:

Caut-o prin filmele porno. Poate si-a descoperit adevarata vocatie.

| jojoloveSHINee a răspuns:

Au dat-o afara din cauza unui scandal, cum ca ar fi fost platita de unul ca sa faca s*x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca a fost concediata si din cate am auzit va fi asistenta la Un show pacatos cu bianca de luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suge ...la alta emisiune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi fost sa i dea bani inapoi lu leo...Si Sincerr.La Neataaa era totul perfect cu daniela.Acel trio minunat.Insa la Da Capatoss.Nu ii vad nici un viitor

| nico12_3685 a răspuns:

Cred ca a gresit atunci cind a raspuns unui tip care ia trimis un mesaj, iar ea a cazut in plasa lui.Imi pare rau, pentru-ca mie imi placea acest"trio"Daniela, Dani si Razvan.Parca nu mai are farmecul ce-l avea inainte aceasta emisiune.