| ADY_5784 a întrebat:

Ce s-ar fi intamplat cu rasa umana daca noi nu evoluam de-a lungul timpului?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ashadow a răspuns:

Nu cred in evolutie

| inconscient a răspuns:

Am fi disparut? Ce altceva s-ar fi putut intampla? tongue Am fi ramas maimute...laughing

| KittyKa a răspuns:

Pai ramaneam aceiasi australopiteci (http://ro.wikipedia.org/wiki/Australopitec), pentru totdeauna, adica ca niste maimute, desi chiar daca multa lume zice ca omul a evoluat din maimuta, nu-i adevarat. MAIMUTA are aceeasi origine ca omul... Asta-i altceva :P Na, asta asa mi s-a spus la ora de istorie :)))

| Shobo91 a răspuns:

Ne mancam unii pe altii, nu ca acum n-ar fi la fel, dar ar fi fost la propriu!