| tacea112 a întrebat:

Ce s-ar intampla daca o bomba cu hidrogen ar fi detonata in interiorul unui vulcan care erupe?

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Provoaca un dezastru foarte mare printr-o explozie foarte puternica improscand roci si lave fierbinti!

| daniel33441 a răspuns (pentru untu):

Raspunsul tau suna foarteee....stiintific domnu' lave fierbinti rolling on the floor))))))))))))))

| untu a răspuns (pentru daniel33441):

De ce razi? E batjocura cumva? Nu stii cum arata bomba cu hidrogen? Sa stii ca e cea mai puternica arma nucleara, arma de mare distrugere in masa!

| daniel33441 a răspuns (pentru untu):

Nu radeam de ce informatie ai dat ci de cum ai formulat-o.

6 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Xddd doar nu crezi ca se anuleza unu pe altu.

| daniel33441 a răspuns:

Uite aici reactia hidrogenului dintr-un balon la foc https://www.youtube.com/watch?v=PLBpkaUh0h0

| sucdemere11 a răspuns:

Ar exploda!
Imi dai funda?