| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac acum?
Ma plictisesc tare!(doar la laptop)
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Upz0r3 a răspuns:

Incearca sa incepi sa te uiti la un serial/film..intra pe chat si vorbeste cu persoane necunoscute..suna un prieten ..citeste bancuri..incearca sa ajuti cat mai multa lume de pe TPU. happy

5 răspunsuri:
| DushulRece a răspuns:

Nu ma intereseaza, m-as plictisi si eu daca m-as gandi ce sa faci tu, nu crezi?

| DushulRece a răspuns:

Sincer, tu ai inteles ce ai scris? ai pierdut lupta cu semnele de punctuatie trist de tothappy

| alexandra1993 a răspuns:

Sa citesti ceva, un blog, o carte pe scribd...Sau sa cauti ceva pe net sa te documentezi cu privire la un lucru pe care vroiai sa il stii de mai de mult si de care ai uitat.De exemplu eu cand ma plictisesc si totusi am chef de navigat pe net, caut informatii despre personalitati, scriitori sau citesc legende cum ar fi cea despre "Regina Sangeroasa" Elisabetha Bathory a Ungariei(asta este ultima pe care am citit-o) big grin

| DarkGhost a răspuns:

E baiat

| Jr_klau_1995 a răspuns:

Sa'mi dai id tau happy