| Bibi1155 a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc¿?
(Fara tehnologie)

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

O plimbare în parc, oraș, pe la mall-uri, depinde de zona unde locuiești.
Eu cum locuiesc în Cluj, și aproape de pădurea Baciu, când mă plictisesc fac o plimbare până în pădure.Cu ocazia asta mă și recreez, și îmi și umplu timpul liber.

| Raven a răspuns:

Dacă nu-ți place să citești, te poți apuca să faci bijuterii handmade

| sierra1 a răspuns:

Sapă in gradină sau pune intrebări stupide pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa asculti muzica, sa desenezi, sa faci sport daca ai chef ca si ajuta, sa faci o plimbare singura sau cu cineva depinde cum preferi, sa chemi o prietena sau un prieten la tine, sa petreci timp cu cei dragi, cu aparat daca ai sau chiar si cu telefonul, poti sa faci niste poze frumoase, si in acelasi timp iesi si afara. Poti iesi la un suc cu prietenii tai, sau daca nu-ti place sa iesi, poti sta acasa si sa scrii intr-un jurnal, sau sa scrii niste citate ce-ti plac tie mult