| sharpeyhanna a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc?

Răspuns Câştigător
| adr1an0 a răspuns:

Te joci Football Manager 2009 happy

194 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Pai poti face multe, sa citesti de exemplu, sa incerci lucruri care nu le-ai mai facut pina acum.Succes si spor la ceea ce vei face.

| DenissaDeea a răspuns:

Citesti, poti face prajituri, asculti muzica, te plimbi iti faci preocupari care nu le faci de obicei etc.

| petru a răspuns:

CITESTE, nu numai ca nu te vei mai plictisi, dar vei si castiga mult!
petru b./Cluj

cristian
| cristian a răspuns:

Te apuci de fund si sari in sus.
Pa cuvant daca altceva nu-ti gasesti sau nu stii sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ba sincer te uiti la masini tunate pe computer sau orce poze sau daca e soare afara isi si te joci daca vrei intra pe you tube si scrie arta origami si faci diferite chesti din hartie tot ce vrei sau uitate la tv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma plictisesc... zi-mi si mie c sa fac...|-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiiu:O:O

| sharpeyhanna explică:

Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mergi si sa faci nebunii cu gasca ta
De exemplu azi mi-am creat o gasca si se numeste GASCA ELECTRO-PERVERSA si face-m lucruri traznite incercati sa faceti orice daca aveti o gasca amuzanta faceti lucruri traznite si lasati invatatul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te joc pe calcualator daca ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te joci la calculator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu si eu as vrea informatii pur si simplu nu fac nimic aproape toata ziua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citesti o carte buna, te duci pe afara, te joci pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal eu nu ma plicti nici o data pentru ca merg la multe sporturi cum ar fi basket vollei inot fotbal hambal si am fost in toata facanta in turnee si in concediu iarna schiez si patinez si fac scheme cu snowbordul in timpul scolii invat asc muzic ies cu prieteni la pizza la un suc asa mai departe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei tu sa faci sa nu te plictisesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci sex toata ziulika

| lolo. a răspuns:

Incearca sa faci lucruri noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nici eu nu stiu ce sa fac cand ma plictisesc. serios nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te plictisesti mergi cu yubytul la club

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petreci timp cu prietenii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe id-ul Adrian_nwo si vb cu mine big grin ceaowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci amor cu un baiat care iti apare primul in fata e de a dreptul distractiv (eu aia fac tot mereu si nu ma plictisesc niciodata)tonguetonguetonguetonguetonguetonguetonguehappyhappyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te intrebi ce sa faci cand esti plictisita?
Pai uite eu ori jonglez or mananc pringles dar uneori imi aranjez timbrele.Incearca sa faci o colectie. Mitrache justin 8. 1. 2010 craiova Str.Petru Rares Nr. 17

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa inventezi un cantec

| cossmy a răspuns:

Pai, ai putea sa chemi niste prieteni pe la tine si sa dai un chef.Asta sigur nu ar mai fi plictisitor si daca nu ai bani, le zici sa vina si eu cu cate-un suc, contra plata...winking

| tpuguru a răspuns:

Eu cand ma plictisesc de obicei ori incerc sa ma uit pe internet la teste, jocuri, glume, etc...sau dupa cateva minute imi distrage ceva atentia si nu ma mai plictisesc.

| daηă a răspuns:

Asta chiar ca nu stiucrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma plictisesc...

| kevin_9551 a răspuns:

De fapt eu am o lista intreaga cu ce poti face:
1.de exemplu poti sa faci prajituri
2. poti iesi afara cu o/un prieten/a si sa iti omori timpul cu el/ea
3. poti sa faci origami
4.chemi un prieten 2 faceti floricele etc. si va uitati la un film
5.sau poti face ca mine stai toata ziua si scrii comentul asta

| piticutsul a răspuns:

Paii nuuu stiu ca si eu ma plictisescccc. de morteeee8-)
love struck