| sharpeyhanna a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc?

Răspuns Câştigător
| adr1an0 a răspuns:

Te joci Football Manager 2009 happy

194 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petreci timp cu prietenii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe id-ul Adrian_nwo si vb cu mine big grin ceaowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa faci amor cu un baiat care iti apare primul in fata e de a dreptul distractiv (eu aia fac tot mereu si nu ma plictisesc niciodata)tonguetonguetonguetonguetonguetonguetonguehappyhappyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te intrebi ce sa faci cand esti plictisita?
Pai uite eu ori jonglez or mananc pringles dar uneori imi aranjez timbrele.Incearca sa faci o colectie. Mitrache justin 8. 1. 2010 craiova Str.Petru Rares Nr. 17

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa inventezi un cantec

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma plictisesc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu, dar ma uit la televizor, ma joc la calculator sau citesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiti la un film, asculti muzica, iesi afara cu prietenii, mananci popcorn, te uiti la tv, vb cu cineva la telefon, pleci la cumparaturi daca ai bani laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pun aceeasi intrebare si tie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci cant te paraseste persoana care o iubesti?
\

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eo cand ma plictisesc joc Counter-Strike laughing, ma uit la un film, la desene animate [te linistesc], sau poate in ultimul caz citesc o carte [(buna)]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asasas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum sa iti raspund deoare ce. si eu ma plictisesc. repede. de foarte multe lucruri.crying:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste o carte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesteti o ocupatie cum ar fi iesi cu prietenii tai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti ce faci ori dormi ori citesti ori asc muzica ori vbcu cineva te messenger oristai ori maninci ori te uiti la un film ori inv pentru scoala ori iti haci baie sau dus pa ca nu mai am idei pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ceva ce tie iti place foarte mult.De exemplu:poti dansa, te poti plimba, poti desena. ect.
Poti face foarte multe lucruri.happyGandeste-te ce ti-ar placea tie sa faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci multe sa citesti sa te joci p[e computer sa te uiti la un film bun sa iesi pe afara sa vorbesti cu prieteni la telefon poti face multe fa ce nu ai mai facut spor la lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai intrebare a pus si astalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te plictisesti ai putea sa te joci un joc sau ceva super relacxat sa asculti muzica! kiss:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joci nu stiu ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea si eu sa stiu cateva dar iti pot spune

1.citeste
2.cheama o prietena la tine si dati petreceri in pijama
3. te joc pe calc
4.asculta muzica
5.creaza un top cu toate melodiile pe care le-ai ascultat
6.nu am numar 6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa il chemi pe gecsan si sa ii zici sa te prinda de cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei eu am facut tot ce ati zis voi dar ma plictisesc dimineata asta e si pentru toti in caz de va plictisiti incercatzi ceva nou de exemplu compuneti melodi ca eu asa fac si ma simt bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu m-am plictisesc dar e ceva ce e mai bine sa scrii pe acest sait e disctacriv adica sa te prezinti dar eu nu am chef ca papa pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste o carte nee cine ar citi?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu poti sa te plictisesti asa pur si simplu, probabil ai un gand care te supara inconstient si asta te face sa te plictisesti. Probabil ca te-ai certat cu cineva apropiat, sau a plecat cineva departe de tine. simti lipsa acelei persoane sau poate sa fie si un obiect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am dar am o intrebare am calculator dar sunt prea mare pentru a ma joca la calculator si tot ma plictisesc:p