| sharpeyhanna a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc?

Răspuns Câştigător
| adr1an0 a răspuns:

Te joci Football Manager 2009 happy

194 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca poti sa faci:sa iti iei mp3 si sa te duci sa te plimbi sau sa alergi sau sa faci origami sau sa compui ceva sau chiar sa iti chemi o prietena si faceti lucrurile asta impreuna (e mut mai distractiv atunci cand faci cu cineva)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cand te plictisesti poti sa te gandesti:oare ce nu s-a mai inventat pana acum? sau poti desena, sa te uiti la TV, sa iti pui un film sau sa te joci pe un site tare. daca vrei sa iti mai dau sfaturi adresa mea de mess este o.pacurici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii.joaca poker cu prietenu pe dezbracate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca te plictisesti iesi afara cu cativa prieteni la un suc poti citi ceva exemplu fram ursul polar daca nu mergi la un prieten etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca nu are iubit... cu cine face sex?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma plictisesc de moarte si n-am chf sa citesc s-au sa invat ceva nou

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii zici prietenului tau sa faceti sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci multe chestii neplictisitoare sa citesti sa iasi afara sa faci prajituri si sa intri pe messbig grinbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi-se intampla des deci pot sa spun ca stiu prin ce treci! asa ca as vrea sa-ti cateva idei cum ar fi:sa citesti ceva, sa canti la chitara cum mai fac eu, sa pictezi, sa asculti muzica, sa faci cumparaturi sa te intalnnesti cu prietenii e cel mai bine! papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te plimbi cu prietenele sau te joci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce as face eu?
cu o astfel de problema ma confruntam si eu in urma cu jumatate de an.Am avut mici probleme si am fost nevoit sa o iau singur de la zero. Un prieten foarte bun mi-a spus intr-o zi: hei de ce nu vrei sa joci poker? asa ti-ai umple timpul
si am dat peste un site misto. Mi-au oferit 50$ si m-au invatat tot ce era nevoie.si sa stiti din experieta mea ca poker-ul nu este doar noroc...totul se bazeaza pe stapanire de sine si strategie
asadar m-am pus pe invatat si uite ca dupa 6 luni am reusit sa alung plictiseala si sa fac si cativa bani de buzunar
pentru mai multe detalii vizitati http://ro.pokerstrategy.com/uV508H
Mult succes in viata si sa ne auzim de bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare tampita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand am citit toate comurile
sa citesti? ce e nou? pe mine ma ia somnul?
prajituri? cine esti? bunica? hai lasa
nu te-ai gandit? poate sunt fata? poate nu-mi place football!
sa asculti muzica nu e rau! dar ce ati scris e penibil!
nu oi fi eu resedinte, dar exagerati
parca sunteti copii
sunt singura de pe pamant care are dreptate? da! eu sunt!
si pozele.ccccccoooooooooopppppppppppiiiiiiiii
si cand zic copii
ma refer la voi
bebelusi
ce vreti sa aratati
ca n-aveti minte
uau
ati reusit

stiu ca nu am dreptul
dar trebuie sa o zic

ma dezgustati
mult

ma duc la la ''culcarica"
pe limba voastra
okwinking

sa va spun ''somnusor ingerasi mamei''
sau ''buna dimineata puisor''
ori ''e pranzul! la masa iubire''

vi s-ar potrivi

daca sunteti prea mici
sper sa nu va duceti la mamica
sa ii spuneti ca sunteti jalnici
si ca ati facut ''pipilica'' sau ''cacuta''

pao

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma plictisesc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Cred ca pot sa iti dau un sfat: uita-te la oamenii de pe strada si incearca sa vezi din ce animal provin, sau te machiezi, eu cam asta fac, sau ma uit pe net sa vad ce mai e nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti fan miley?
si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci si bati primul om care iti iese pe strada cam 10 min pana obosesti te duci acasa si te culci
P. S(daca nu le ai cu bataia spalate pe fata inainte sa te culci)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepi sa sari sau deca nu merge apoi
chemi pe un baiat la tine aksabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te joci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma plicti, si ma joc pe facebook pe petville... ascult muzica sau imi fac tema la matecrying parerea mea este sa incerci sa te joci ii ffffffffffff fain sa stii! :0)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tricotezi big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti si faci teste pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-an plictisit si eu dar nu stiu ce sa fac aveti un raspuns si pentru mine pliiiiiiiiiz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia o carte si citeste sau uitate la tv sau daca ai calculator joaca-te pe calculator ori daca afara este cald si frumos poti iesi daca vrei sau fa-ti curat in camera daca este curat poti asculta muzica etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa citesti o carte, sa mergi cu prietenii pe afara, sa faci glume pe seama cuiva sau sa te uiti pe net, sa inviti prietenii la tine acasa sau sa practici sportul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa lego