| Ada2004Andreea a întrebat:

Ce sa fac cand sunt singura acasa?

6 răspunsuri:
| Iuliancik77 a răspuns:

Citeste o carte, vreun roman, stai pe net vb pe skype, ascula muzica la maxim, cheama mai multi prieteni si veselestete
FUNDA?

| AvalohAlyn a răspuns:

Citeste o carte,asculta muzica,vizioneaza un film,gateste,joaca-te un joc pe calculator, draganeste animalul de companie(daca il ai), socializeaza pe internet, canta, scrie in jurnal etc

| EDEE a răspuns:

Citi ani ai si daca esti frumoasa vin la tine )))

| blddeea a răspuns:

Pai poti sa iti exersezi putin talentul in bucatarie, iti faci curat in sifonier, cauti ceva de citit, inveti anatomia sa vezi cu munctioneaza corpul in caz de inactivitate (se atrofiaza), iesi cu prietenele la plimbare in parc, te apuci sa iti creezi haine din cele vechi, inveti sa machezi, etc. Poate iti surade o idee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partyyyy

| lBroken69 a răspuns:

Masturbează-te.
Dă muzica la maxim.
Strigă pe geam.
Curăţă toaleta.
Uşureză-te în faţa uşii.