| Robert_Robert_1990 a întrebat:

Ce să fac dacă mă plictisesc grav? Nu vreau să citesc pentru că lenea e mare, nu vreau să sun cu număr ascuns, fără origami, ceva originla?

6 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Dar ce are cititul? Daca alegi o carte buna, o sa vezi ca nu o sa te mai opresti din citit. Daca nu vrei asta, atunci vizioneaza filme, iesi afara cu prietenii tai, asculta muzica. Eu cand ma plictisesc dorm, pentru ca atunci cand ma plictisesc, nimic nu are efect.
Succes!

| Kenya a răspuns:

Vizioneaza seriale.

| pilaf a răspuns:

Poți avea o discuție amuzantă cu un robot aici: www.cleverbot.com

| DenisaKarolina a răspuns:

Hm pai poti sa te uiti la diferite filme iti si dau cateva daca vrei ^-^, iesi pe afara cu prietenii, chemi prietenii la un suc, faci poze in natura daca te pasioneaza asa ceva, canti, desenezi happy

| ANDA135 a răspuns:

Poti sa iesi afara, sa stai pe net, sa mergi in oras cu prieteni, ..http://faraplictiseala.weebly.com/cand-te-plictisesti.html,

| Robert_Robert_1990 explică:

Nu merge pagina din câte se vede